Półki na ścianę dla kotów

półka na ściane dla kotaSchodydlakota.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz kreatywne pomysły w postaci mebli dla kota. Tego typu akcesoria służą stworzeniu przestrzeni zabawy dla rozbrykanego czworonoga, który ma problemy z właściwym spożytkowaniem swojej energii. Proponujemy przede wszystkim solidne, dobrze wykonane półki oraz schodki różnej wielkości, które idealnie nadają się do zamontowania na każdą ścianę, np. w pokoju dziennym albo przedpokoju. To proste rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo miejsca we wnętrzach, a jednocześnie zapewni pupilowi miejsce, w którym będzie mógł oddać się nieskrępowanym harcom.

Charakterystyczne dla kotów jest tzw. zachowanie upustowe – polega ono na tym, że mają one w sobie coś z łowców. Lubią wskakiwać na duże wysokości i zdobywać szczyty – dlatego tak chętnie wdrapują się na wysokie meble, lampy, parapety, karnisze czy balustrady. Aby pomóc swojemu pupilowi spożytkować drzemiące w nim pokłady energii, warto zainwestować w specjalne schody dla kota. Rozmieszczenie ich na różnej wysokości ściany stworzy swoisty tor przeszkód, po którym zwierzę będzie chętnie skakać, bawiąc się i brykając do woli. Takie rozwiązanie spodoba się wszystkim czworonożnym zwierzakom.

Funkcjonalne i efektowne – schodki dla kota

schodki dla kotów

Każda półka na ścianę z naszego asortymentu to bardzo funkcjonalny mebel, który sprawdzi się jako atrakcja dla czworonoga. Im więcej takich schodków pojawi się na ścianie, tym większą frajdę będzie miał kot. Możesz wybrać węższe lub szersze warianty, które nadają się np. do zamontowania nad drzwiami. W kategorii schodków proponujemy nawet kostkę, którą można przykręcić do ściany. Wszystkie opcje wyglądają naprawdę solidnie i ładnie prezentują się we wnętrzach, przypominając zwykłe półki na książki. Masz do wyboru modele wykonane z jasnego, ciemnego lub naturalnego drewna, które wykończymy wybranym przez Ciebie kolorem wykładziny.

Korzystając z naszej oferty i zamawiając u nas meble dla swojego czworonożnego przyjaciela, możesz liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze cena wszystkich zebranych w naszym asortymencie półek dla kota jest bardzo przystępna. Możesz liczyć na szybką realizację zamówienia, a także błyskawiczną wysyłkę pod wskazany adres (gwarantujemy niskie koszty transportu). W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wprowadzenie odpowiednich zmian w otoczeniu może wyeliminować wiele problemów, pozwoli rozładować napięcia oraz zapewni spokój i radość przebywania ze sobą opiekuna i KOTA.